Inštrukcie na používanie Prostaline

Pokyny na použitie tabliet prostalínu

ako používať prostalín

Prostaline je liek proti prostatitíde, ktorý pomáha zmierniť bolesť a vrátiť sa do normálneho života. Ak chcete dosiahnuť pozitívny výsledok z užívania lieku, musíte dodržiavať pravidlá prijatia predpísané v návode na použitie.

Podmienky na účinný príjem liekov:

  • Prestať fajčiť. Ďalej sa odporúča obmedziť konzumáciu alkoholických nápojov.
  • Úpravy ponuky. Slané a údené jedlá, korenie, tučné a sladké jedlá by sa mali z každodennej stravy vylúčiť. Tiež sa oplatí vzdať sa akejkoľvek červenej cukrovinky a zeleniny. Do ponuky budete musieť pridať ryby, mäso, polievky.
  • Vyvarujte sa cukru a medu. V takom prípade môžete populárne výrobky nahradiť marshmallows alebo džemom.
  • Znížte stres. Odporúča sa vyhnúť sa konfliktom, nie podchladiť.
  • Odmietnutie dôverných vzťahov. Sexuálne vzťahy by mali byť obmedzené, kým príznaky bolesti neprejdú.

Včasný príjem drogy a vývoj nových návykov, zavedenie nového jedálneho lístka pomôže dosiahnuť požadovaný výsledok. Ako používať drogu? Kapsule s obsahom prostalínu sa majú užívať perorálne a zapiť veľkým množstvom vody. Proti prostatitíde nemusíte otvárať škrupinu a zjesť prášok z kapsuly. Dávkovanie lieku je 1 kapsula denne po jedle.

Prvé výsledky sa objavia týždeň po začiatku kurzu. Pre úplné zotavenie musíte vypiť od 30 do 40 tabliet - 2 balenia prostalínu. Po liečbe by ste sa nemali vrátiť k predchádzajúcemu rytmu a spôsobu života. Vyhýbanie sa alkoholu a nezdravým jedlám zníži riziko recidívy choroby.

Indikácie pre podstúpenie liečby - prostatitída ktorejkoľvek fázy. Tento nástroj sa neodporúča používať u pacientov s alergiou na zložky kompozície. To sú jediné kontraindikácie pre užívanie drogy. Doplnok výživy nemá žiadne vedľajšie účinky. Prostaline, ak žijete na Slovensku, si môžete kúpiť na webových stránkach spoločnosti.